ERDEMLİ TEMİZLİK 0536 862 57 61 ERKAN TEMİZLİK ŞİRKETi

Erdemli Temizlik İlaçlama Şirketleri ERDEMLİ ERKAN TEMİZLİK İLAÇLAMA

0536 862 57 61

 
 
 
 
 
 

.Ev ve işyerlerinizde ihtiyacınız olan genel temizlik hizmetini, müşteri memnunuyetini göz önünde bulundurarak, hijyenik bir şekilde yapmaktayız. Ev ve iş yerlerinizde yapılan genel temizlik hizmetinin kısaca tanımı :
Evlerinizde bulunan camlar, çerçeveler, kapılar yerler(ıslak zeminler, parkeler) eşyalarınıza zarar vermeden mobilyalarınızın tozları, wc ve banyolarınızın temizliği, ekip ve ekipmanlarımız tarafından özen gösterilerek yapılmaktadır. Müşterilerimizin arzusuna göre özel deterjanlar kullanılmaktadır. Ofislerinizde evlerinizden farklı olarak çöp toplama, bilgisayarların silimi, evrak ve dosyalarınıza zarar vermeden ofislerinizin genel temizlik hizmetini yapmaktayız. Ayrıntılı bilgi için size bir telefon kadar yakınız. Ayrıca Fıratlar temizlik haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir.
Genel Ofis Temizliği
Genel Ev Temizliği
WC Banyo Temizliği
Bilgisyar Temizliği
Büro Malzemeleri ve Masaları Temizliği
Cam Silme
Dış Cephe Cam Silme
   
   Koltuk Yıkama
 
Ev ve Ofisinizde kullandığınız Koltuk kanepe sandalye temizliği ve hijyenik bakımı Fıratlar temizlik tarafından özen gösterilerek yapılmaktadır. Koltuklarınız özel deterjanlarla, makinalarla tecrübeli personelimiz tarafından itina ile temizlenmektedir. Koltuk kanepe ve sandalyelerinizde bulunan lekeler koltuklarınıza zarar vermeden itina ile çıkarılmaktadır. Erkan temizlik için müşteri memnuniyeti daima ön plandadır.
 
Takım koltuk Temizliği
Koltuk Temizliği
KanepeTemizliği
Sandalye Temizliği
Puf Minder Temizliği
Deri koltuk kanepe Sandalye Temizliği


TEMİZLİK GÜN'ÜNÜZ İÇİN LÜTFEN ÖNCEDEN RANDEVU ALINIZ...!!!
ERDEMLİDE 'de oturuyorsanız gündelikçi temizlikçiye ihtiyacınız varsa, güvenilir bayan eleman için bizimle  
0536 862 57 61

nolu telefonumuzdan irtibata geçebilirsiniz. Temizleteceğiniz mekanın metrekaresine göre bizden bayan gündelikçi temizlikçi fiyatı alabilirsiniz. bayan ev temizliği elemanı


EV TEMİZLİKÇİSİ EVİNİZ İŞYERİNİZ HİJYENİK BİR ŞEKİLDE GARANTİLİ TEMİZLENİR EVİNİZMİ Mİ KİRLENDİ? TEMİZLEYECEK VAKTİNİZMİ Mİ YOK ŞİRKETİMİZİ MUTLAKA DENEMELİSİNİZ PİŞMAN OLMAYACAKSINIZ TEMİZLİKÇİMİ BULAMIYOSUNUZ BİZ SİZİN HERZAMAN YANININZDAYIZ 2 GÜN ÖNCEDEN  …RANDEVU ALMANIZ YETERLİ.

Mersin de ofisinize Ofis Temizlikçisi, günlük ofis temizlik elemanı arıyorsanız.Ofis temizliği için günlük, haftalık, aylık olarak uygun fiyatla temizlik eleman hizmeti alabilirsiniz. Ofis temizliği, Ofis temizlik hizmeti bizim işimiz. Bırakın ofisinizi biz temizleyelim, zamanınız size kalsın.. Ofis Temizlik Fiyatları hakkında telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Temizlik hizmetimiz için 1-2 gün öncedenrandevu almanızı rica ederiz.

 

 

HAŞERE BÖCEK İLAÇLAMA 

Hamam böceği ilaçlama
Tahtakurusu ilaçlama
Kalorifer böceği ilaçlama
Bahçe bitkileri ilaçlaması
Ambar ve bakliyat zararlıları için fumigasyon uygulaması
Pire ilaçlama
Bit ilaçlama
Deri böcekleri ilaçlama
Siyah halı böceği ilaçlama
Tesbih böceği ilaçlama
Karasinek ilaçlama
Tartarcık ilaçlama
Sivrisinek ilaçlama
Güve ilaçlama
Yaban arısı ilaçlama
Akrep İlaçlama
ERKAN TEMİZLİK 
HİZMET DETAYLARI:

 Temizlik olarak hedefimiz hizmet verdiğimiz her alanda, müşterilerimizin istek ve beklentilerinin bir adım önünde olarak, ihtiyaçlarını önceden belirlemek, zamanında ve sürekli iyileştirme felsefesine dayalı, disiplinli, kaliteli hizmet sunmaktır.

Her yaştaki insanların barındığı ortak yaşam alanlarından en önemlisidir. Çevresiyle bir bütündür. Çevreci bir yaklaşım sergilenmelidir.

Site yönetiminin gözünde büyüttüğü çevre sorunlarının yükünü teslim edebileceğiniz deneyimli bir kadroya ihtiyaç duyulur.

Firmamız her tür işletmenin, binanın günlük,haftalık,aylık ve rutin temizlik işlerini yapılan fizibiliteler sonucunda doğru ekipman ve doğru kimyasallar ile yapmaktadır.

Genel Temizlik gösterdiğimiz özenli çalışmamız ile iş yerinizdeki eşya ve ekipmanların daha uzun ömürlü olmasını sağlarız.

İş yerinize geldiğinizde temiz ve düzenli bir ortam ile karşılaşmanızı sağlarız. Size sadece işe odaklanmanız kalır.

Binanızda yapılan tadilatlar ile birlikte çalışmanız gerektiğinde sizlere temiz bir ortam sağlarız.

Binanızın gece-gündüz temizlik işlerinin yapılması personelin sürekli olarak konularında eğitim almasını sağlarız.

Personel sirkülasyonunun minimum olması için gerekli önlemler alırız ve personel takibini sağlamak için denetlemeler yaparız.
Müşteri Memnuniyeti Birinci Hedefimizdir.

ERKAN İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK ŞİRKETİ 0542 218 16 99
image

image

TEMİZLİK HİZMET DETAYLARI:
İnşaat ve tadilat sonrası toplu yaşam alanlarının kullanıma hazır olabilmesi için detaylı temizlik gerekir. İş yaşamında olumsuz yaratan tüm faktörlerin ortadan kaldırılması, verimliliği arttırır.

İnşaat Sonrası Temizlik, yaparken kullanmış olduğumuz ekip ve ekipmanlar firmamız tarafından temin edilmektedir.
İnşaat temizliği ve inşaat sonrası temizlik esnasında kullanılan temizlik ürünleri aynı olmamakla beraber her yüzeye uygulanacak temizlik ürünleri ayrı ve değişik değerlerdedir. Bizim temizlik esnasında kullandığımız ürünler (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizlik esnasında hassas yüzeylere zarar vermez

İnşaat sonrası temizlik yaparken etrafa zarar vermeden veya kullanılan kimyasalları doğru yüzeye uygulaması gerekmektedir.
Firmamız bu alanda inşaatı ve dekorasyonu bitmiş her türlü ve büyüklüklerdeki binanın inşaat sonrası kaba ve ince temizliği için, deneyimli ekipleriyle, uygun malzeme ve ekipman kullanarak hizmet sunmaktadır.

Yeni inşa edilmiş bir ev aldınız ya da evinizde büyük bir tadilat yaptınız. Oluşan moloz, harç kalıntıları; fayanslarda ve parkelerde alçı, sıva, kireç kalıntıları itinayla temizlenir. Camlardaki bantlar, harç ve boyalar özel kimyasal ilaçlarla yumuşatılıp cama uygun kazıyıcı yardımıyla çıkarılır.
Zeminde bulunan boya, alçı, harç kalıntılarını önce kimyasal ilaçlarla yumuşatılarak, daha sonra noktasal olarak kazıyıcı ve diğer ekipmanlarımızla temizlenir.Tuvalet, lavabolar ve mevcut fayanslar uygun kimyasallarla temi

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !