ERKAN TEMİZLİK 0536 862 57 61 BÖCEK İLAÇLAMA ŞİRKETi

 
 

Erdemli Ofis Temizliği

 
Ofisiniz'in temizlik ihtiyacı hasıl olmuş olabilircamlar,masalar, bilgisayarlarınız mutfak ve bayoların hijyenik bir konuma getirilmesi için MERSİ TEMİZLİK firması olarak çalıştığınız ortamı çalışma ve hijyen ortamı sağlamayı kendimize gorev arz ediyor ve bilgilendiriyoruz

Erdemli Eşyalı Ev Temizliği
Ev Temizliği hizmeti konut ve meskenlerin
konumunagöre;eşyalı ev temizliği,boş ev temizliği ve inşaat sonrası ev temizliği / daire temizliği , tadilat sonrası ev temizliği ve boş daire / ev temizliği olmak üzere birkaç çeşittir.
 
Erdemli Dış Cephe Temizliği
Dış cephe temizliği yapan temizlik şirketimiz arasında
şirketimiz liderliğini korumaktadır.Çok katlı ve giydirme cephe binaların dış cephe temizlik işleri uzman personel ve vinç, plartform, sepet yardımı olmadan temizliği nin yapıla bilinmesi mümkün değildir. Tam bu noktada bizleri aramanız yeterli olacaktır dış cephe bizim işimiz. bu alanda tek kendimizle yarışırız
Erdemli Mermer Cilalama
Mermer cilalama, mermer parlatma, yer cilalama, zemin
cilalama mermer temizliği, muşamba marley cilası, cilama işlemi bizim firmamız tarafından en iyi ve en kaliteli şekilde yapılmaktadır.

Erdemli Camii Temizliği
Cami temizliği hizmetlerini en iyi bir şekilde icra
eden MERSİN Temizlik Mersin ve çevresinde cami temizlik hizmeti yapmaktadır bu konuda yardım almak için irtibata geçebilirsiniz.


 

Erdemli İnşaat Sonrası Temizlik
Evinizde yada işyeriniz'de tadilat yaptınız yada ilk defa
taşınacaksınız dert etmeyin MERSİN TEMİZLİK siz değerli müşterilerimize bu konuda da hizmet vermektedir .
 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !