SİLİFKE TEMİZLİK ŞİRKETLERİ 0542 218 16 99

Silifke Temizlik Şirketleri ERKAN Temizlik

0542 218 16 99

 
 
 
 
 
 

.Ev ve işyerlerinizde ihtiyacınız olan genel temizlik hizmetini, müşteri memnunuyetini göz önünde bulundurarak, hijyenik bir şekilde yapmaktayız. Ev ve iş yerlerinizde yapılan genel temizlik hizmetinin kısaca tanımı :
Evlerinizde bulunan camlar, çerçeveler, kapılar yerler(ıslak zeminler, parkeler) eşyalarınıza zarar vermeden mobilyalarınızın tozları, wc ve banyolarınızın temizliği, ekip ve ekipmanlarımız tarafından özen gösterilerek yapılmaktadır. Müşterilerimizin arzusuna göre özel deterjanlar kullanılmaktadır. Ofislerinizde evlerinizden farklı olarak çöp toplama, bilgisayarların silimi, evrak ve dosyalarınıza zarar vermeden ofislerinizin genel temizlik hizmetini yapmaktayız. Ayrıntılı bilgi için size bir telefon kadar yakınız. Ayrıca Fıratlar temizlik haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir.
Genel Ofis Temizliği
Genel Ev Temizliği
WC Banyo Temizliği
Bilgisyar Temizliği
Büro Malzemeleri ve Masaları Temizliği
Cam Silme
Dış Cephe Cam Silme
   
Silifke Koltuk Yıkama
 
Ev ve Ofisinizde kullandığınız Koltuk kanepe sandalye temizliği ve hijyenik bakımı Fıratlar temizlik tarafından özen gösterilerek yapılmaktadır. Koltuklarınız özel deterjanlarla, makinalarla tecrübeli personelimiz tarafından itina ile temizlenmektedir. Koltuk kanepe ve sandalyelerinizde bulunan lekeler koltuklarınıza zarar vermeden itina ile çıkarılmaktadır. Erkan temizlik için müşteri memnuniyeti daima ön plandadır.
 
Takım koltuk Temizliği
Koltuk Temizliği
KanepeTemizliği
Sandalye Temizliği
Puf Minder Temizliği
Deri koltuk kanepe Sandalye Temizliği


TEMİZLİK GÜN'ÜNÜZ İÇİN LÜTFEN ÖNCEDEN RANDEVU ALINIZ...!!!
Silifke'de oturuyorsanız gündelikçi temizlikçiye ihtiyacınız varsa, güvenilir bayan eleman için bizimle  
0542 218 16 99 nolu telefonumuzdan irtibata geçebilirsiniz. Temizleteceğiniz mekanın metrekaresine göre bizden bayan gündelikçi temizlikçi fiyatı alabilirsiniz. bayan ev temizliği elemanı


EV TEMİZLİKÇİSİ EVİNİZ İŞYERİNİZ HİJYENİK BİR ŞEKİLDE GARANTİLİ TEMİZLENİR EVİNİZMİ Mİ KİRLENDİ? TEMİZLEYECEK VAKTİNİZMİ Mİ YOK ŞİRKETİMİZİ MUTLAKA DENEMELİSİNİZ PİŞMAN OLMAYACAKSINIZ TEMİZLİKÇİMİ BULAMIYOSUNUZ BİZ SİZİN HERZAMAN YANININZDAYIZ 2 GÜN ÖNCEDEN  …RANDEVU ALMANIZ YETERLİ.

Mersin de ofisinize Ofis Temizlikçisi, günlük ofis temizlik elemanı arıyorsanız.Ofis temizliği için günlük, haftalık, aylık olarak uygun fiyatla temizlik eleman hizmeti alabilirsiniz. Ofis temizliği, Ofis temizlik hizmeti bizim işimiz. Bırakın ofisinizi biz temizleyelim, zamanınız size kalsın.. Ofis Temizlik Fiyatları hakkında telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Temizlik hizmetimiz için 1-2 gün öncedenrandevu almanızı rica ederiz.

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !